شیمیایی شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی

شیمیایی: شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی نیروهای مردمی عراق بین الملل عراق تروریست های داعش داعش

گت بلاگز ورزشی تلاش فدراسیون کشتی جهت قرارگیری جام تختی در سید بندی اتحادیه جهانی

فدراسیون کشتی علی رغم شرایط خاص کمیسیون فنی اتحادیه جهانی، به دنبال قرارگیری مسابقه های بین المللی جام تختی در طرح سیدبندی اتحادیه جهانی هست.

تلاش فدراسیون کشتی جهت قرارگیری جام تختی در سید بندی اتحادیه جهانی

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،پس از آنکه اتحادیه جهانی کشتی از طرح سیدبندی کشتی گیران جهت حضور در مسابقه های جهانی و در نهایت المپیک 2020 توکیو خبر داد، فدراسیون کشتی ایران، ضمن اعلام به اتحادیه جهانی كشتی، جهت پرهیز از شتابزدگی در اتخاذ تصمیمات مربوط به امور فنی، در تلاش است که مسابقه های بین المللی جام تختی، بعنوان یکی از مطرح ترین و قدیمی ترین تورنمنت های بین المللی دنیا، از سال 2018 میلادی ، درطرح رنكینگ سیستم و سیستم سیت بندی قرار گیرد.
البته کشور عزیزمان ایران جهت اجرای این امر با توجه به شرایط کشورهای عضو كمیسیون فنی، و تسلط تمام و كمال روسیه در کمیسیون فنی اتحادیه جهانی، راه دشواری را پیش رو خواهد داشت، ولی فدراسیون کشتی در تلاش هست، با پیگیری های مستمر جایگاه این تورنمنت مهم بین المللی را در میان برترین تورنمنت های كشتی دنیا حفظ نماید.

عبارات مهم : ایران

این در حالی است که در چند سال اخیر، در بسیاری از تصمیمات اتحادیه جهانی کشتی، جای پای روس ها به وضوح دیده می شود و تصمیم گیری ها بیش از آنکه در قالب اجماع كارشناسی و ضوابط باشد، با نفوذ گسترده آن ها هدایت می شود. باید دید کشور عزیزمان ایران در این راه موفق می شود؟
در صورتی که فدراسیون کشتی بتواند جام تختی را بعنوان یکی از مسابقه های در طرح سیدبندی در سال 2018 میلادی به ثبت برساند سطح این جام بین المللی با توجه به لزوم حضور کشتی گیران قدرتمند در این مسابقه ها بسیار بالاتر از سال های قبل خواهد شد.
امسال اتحادیه جهانی کشتی صرفا مسابقه های المپیک 2016 برزیل، مسابقه های جهانی اوزان غیر المپیکی و مسابقه های قاره ای را در سیستم رنکینگ قرار داده است و قرار است از سال 2018 میلادی چند تورنمنت بین المللی دیگر نیز در این طرح قرار گیرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | سیستم | مسابقه | میلادی | کشتی ایران | اتحادیه جهانی کشتی | فدراسیون کشتی | جام تختی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog