شیمیایی شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی

شیمیایی: شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی نیروهای مردمی عراق بین الملل عراق تروریست های داعش داعش

گت بلاگز ورزشی نبود طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) یک امتیاز جهت ما بود / بلماضی

سرمربی تیم فوتبال لخویای قطر گفت: طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) اعتبار این تیم هستند و نبود آنها یک امتیاز جهت ما بود.

نبود طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) یک امتیاز جهت ما بود / بلماضی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ جمال بلماضی بعد از تساوی تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: شاهد مسابقه دو تیم قدرتمند بودیم. هر دو تیم موقعیت گل داشتند ولی این موقعیت های گل زیاد هم نبود. هر تیمی که گل اول را به ثمر می رساند شانس پیروزی داشت.
سرمربی لخویا در باره اینکه چه تیمی شانس برد در بازی برگشت دارد، بیان کرد: ما با تساوی توانستیم این بازی خارج از منزل را به آخر برسانیم. بازی بعدی در منزل ما است که امتیاز مهمی جهت ما محسوب می شود. البته می دانم بازی مهمی جهت ما خواهد بود ولی خودمان را آماده می کنیم تا بتوانیم به مرحله بعدی افزایش کنیم.

عبارات مهم : پیروزی

بلماضی در پاسخ به این سؤال که آیا تمرکزش جهت بازی برگشت بود و تاکتیک تیمش را بر این اساس چیده بود و فکر می کند خالی بودن ورزشگاه چقدر در نتیجه بازی تأثیر گذاشت، اظهار کرد: ما نیامده بودیم که از این بازی یک امتیاز کسب کنیم و این نشانه مهم ما نبود. البته باید توجه کنید که بازی خارج از منزل بود و برابر تیم قدرتمندی هم بازی می کردیم که در نهایت توانستیم یک تساوی از آنها بگیریم. نبود تماشاگران که اعتبار پرسپولیسی ها هستند یک امتیاز منفی جهت آنها و یک امتیاز مثبت جهت ما بود. البته من روی این مسئله «فوکوس» نکرده بودم و تمرکز ما روی بازی خودمان بود.
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم تا بتوانیم به مرحله بعدی برویم. می دانیم بازی آسانی نخواهد بود ولی اگر بخواهیم به مرحله بعدی برویم مجبور به کسب پیروزی هستیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: پیروزی | تیم پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | تساوی پرسپولیس و لخویای قطر | جمال بلماضی | سرمربی لخویای قطر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog