شیمیایی شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی

شیمیایی: شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی نیروهای مردمی عراق بین الملل عراق تروریست های داعش داعش

گت بلاگز خوزستان برگزاری نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات

مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات در این دانشگاه خبر داد.

برگزاری نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ شاهین بهداروند، مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اعلام این خبر بیان داشت: این دوره تربیتی آموزشی نیمه دوم مرداد ماه امسال و با حضور ۱۶۰ نفر از دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه شهید چمران اهواز به میزبانی شهرهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

عبارات مهم : اهواز
وی با بیان اینکه طرح تربیتی آموزشی الصافات در جهت تربیت انسان هم تراز با انقلاب اسلامی برگزار می شود، اظهار کرد: با اجرای این دوره تربیتی و آموزشی انتظار می رود تا دانش پژوهان گرامی در ابعاد معرفتی، بصیرتی، مهارتی و معنوی واخلاقی به سطح مناسبی جهت نقش آفرینی و اثرگذاری در فضای بسیار مستعد دانشگاه و جامعه برسند.

بهداروند افزود: دوره تربیتی آموزشی الصافات با طرح مباحثی نظیر تشکیلات، اهداف و رسالت بسیج دانشجویی، برنامه ریزی عملیاتی، اصول و روش های مدیریت، دنیا بینی توحیدی، آشنایی باسیره نظری و عملی ائمه معصومین(ع) و امامین انقلاب اسلامی، نظریه سیاسی اسلام، دین، کارکردهای دین و غیره به دنبال عمق بخشی به معارف اسلامی و زیاد کردن سطح معرفتی، بصیرتی، معنویتی و مهارتی دانش پژوهان شرکت کننده در دوره است.

مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز اذعان داشت: دوره تربیتی آموزشی الصافات نیز همچون دوره های قبل علاوه بر ارائه مباحث مورد نیاز از طریق کارگاه ها و کلاس ها ، همایش و حلقه های مباحثه باحضور اساتید مطرح کشوری تلاش می شود تا به سوالات و شبهات دانش پژوهان گرامی در زمینه های متفاوت سیاسی ،اعتقادی پاسخ داده شود.

وی تصریح کرد: دوره تربیتی آموزشی الصافات خاص فعالان بسیج دانشجویی و اعضای کادر بسیج و شرکت کنندگان فعال در حلقه های پاتوق اندیشه در دانشکده ها و خوابگاه است ضمن اینکه در این دوره علاوه بر برنامه های آموزشی، برنامه های تفریحی،زیارتی و ورزشی نیز درنظر گرفته شده است است.

شاهین بهداروند با اشاره به استقبال چندین برابر ظرفیت متقاضیان شرکت دوره تربیتی آموزشی الصافات اظهار داشت: افرادی که از طریق سامانه پیامکی 3000144110 عضویت کرده اند گزینش صورت گرفت و به دانش پژوهان پذیرفته شده است در دوره از طریق تماس تلفنی و پیامک اطلاع رسانی صورت می گیرد.

وی اذعان کرد: دوره های تربیتی آموزشی الصافات در 2سطح مداوم در دانشکده ها متمرکز تابستان و بهمن ماه هر سال برگزار می شود.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اهواز | آموزشی | برنامه | دانشگاه | برنامه ریزی | برگزاری نهمین دوره | دوره تربیتی اموزشی الصافات | شاهین بهداروند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog