شیمیایی شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی

شیمیایی: شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی نیروهای مردمی عراق بین الملل عراق تروریست های داعش داعش

گت بلاگز استان ها کشف یک تن و ۲۲۱ کیلو گرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲۲۱ کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری هفت قاچاقچی در دو عملیات ضربتی یگان‌های عملیاتی پلیس خبر داد.

کشف یک تن و ۲۲۱ کیلو گرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح

به روایت گروه خبری گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سردار حسین رحیمی در بیان شرح دقیق این خبر، گفت: ماموران انتظامی شهرستان های “ایرانشهر” و “سراوان” در سلسله عملیات های مبارزه با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر، با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر را که با استفاده از خودروهای کوهستانی و تیزرو، قصد جابه جایی مواد در محور های فرعی را داشتند، شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: بعد از چندین هفته کارها شبانه روزی و رصد مسیر های تردد اعضای این باند مسلح، بامداد روز گذشته یگان های عملیاتی پلیس با شناسایی خودروهای قاچاقچیان در یک درگیری مسلحانه، موفق به دستگیری دو قاچاقچی، توقیف چهار دستگاه ماشین پژو و کشف ۸۸۶ کیلو گرم تریاک، ۱۰۵ کیلو گرم هروئین، ۶۳ کیلو گرم حشیش و ۱۷ کیلوگرم کراک شدند.

عبارات مهم : ماشین

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اجرای یک عملیات موفق دیگر به وسیله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامی شهرستان”هامون” گفت: در این عملیات یگان های عملیاتی پلیس با شناسایی یک دستگاه ماشین زانتیا حامل مواد مخدر در محور “زاهدان-زابل” ضمن توقیف این ماشین یک قاچاقچی را دستگیر و ۱۳۰ کیلو گرم تریاک را کشف کرده و در ادامه در بازرسی از منزل قاچاقچیان ضمن دستگیری سه قاچاقچی دیگر، ۲۰ کیلوگرم هروئین را کشف کردند.
انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: ماشین | انتظامی | شناسایی | قاچاقچی | قاچاقچیان | مبارزه با قاچاق | سیستان و بلوچستان | فرمانده انتظامی استان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog