شیمیایی شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی

شیمیایی: شیمیایی آمبولانس حمله تروریستی نیروهای مردمی عراق بین الملل عراق تروریست های داعش داعش

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه معلم کنکور، دقیقه‌ای ۴۴۵۰۰ تومان

یکی از بازارهایی که در هیچ زمانی با رکود روبه‌رو نشده است و هر لحظه مشتریان خود را دارد، در دستان معلمان کنکور هست. والدین جهت ارتقای رتبه کنکور فرزندان خود رقم

معلم کنکور، دقیقه‌ای ۴۴۵۰۰ تومان

معلم کنکور، دقیقه ای ۴۴۵۰۰ تومان

عبارات مهم : میلیون

یکی از بازارهایی که در هیچ زمانی با رکود روبه رو نشده است و هر لحظه مشتریان خود را دارد، در دستان معلمان کنکور هست. والدین جهت ارتقای رتبه کنکور فرزندان خود رقم های هنگفتی را هزینه می کنند.

به گزارش خبرآنلاین؛«در روزهای گذشته آمار شغل های پردرآمد کشور در رسانه ها منتشر شد. میان مشاغلی که به پولساز بودن معروف هستند، مانند پزشکی و مدیران نفتی، به شغل معلمی نیز اشاره شده است بود که موجب تعجب بسیاری از بازدیدکنندگان شد!

معلم کنکور، دقیقه‌ای ۴۴۵۰۰ تومان

در حال حاضر یکی از بازارهای پرمخاطب، بازار تدریس «کنکوری ها» هست. معلم هایی که جهت تدریس به دانش آموزان کنکوری در این بازار نام ارزش تبدیل به یک برند معروف شده، از این طریق درآمدهای بالایی را کسب می کنند. موسسه ها، آموزشگاه ها و مدارس جهت اوج بردن آمار قبولی دانش آموزان خود در کنکور از معلم های برند و مطرح استفاده می کنند که هزینه این معلم ها نیز به شدت بالاست. از طرف دیگر والدین در زمینه آموزش فرزندان خود، هزینه های زیادی می کنند و به دنبال معلم های «برند» هستند. به طوری که گفته می شود هزینه معلم های «برند» که آمار رتبه قبولی دانش آموزان ارزش بالاست، به جلسه ای ۴ میلیون تومان نیز می رسد! در واقع دانش آموزان دقیقه ای حدود ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان جهت یادگیری از معلم های مشهور هزینه می کنند. البته این هزینه می تواند میان چند نفر تقسیم شود ولی دانش آموزانی نیز هستند که به طور شخصی و هفتگی جهت هر درس معلم می گیرند.

از طرفی فارغ التحصیلان نیز به تدریس اقدام می کنند که آنها رقم کمتری را دریافت می کنند. آنها به طور معمول جهت یک ساعت الی یک ساعت و نیم، بسته به درس و دانش آموز، بین ۱۰۰ هزار تومان الی ۲۰۰ هزار تومان دریافت می کنند.

یکی از بازارهایی که در هیچ زمانی با رکود روبه‌رو نشده است و هر لحظه مشتریان خود را دارد، در دستان معلمان کنکور هست. والدین جهت ارتقای رتبه کنکور فرزندان خود رقم

هر چه تجربه و شهرت معلم زیاد شود، این قیمت نیز زیاد کردن پیدا می کند. به طور معمول با توجه به گزارش میدانی، اکثر دانش آموزان سال کنکور از مدارس غیر انتفاعی مناطق یک و دو پایتخت کشور عزیزمان ایران که معلم شخصی می گیرند، جهت جلسه یک ساعت و نیمی حدود ۶۰۰ هزار تومان الی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جهت هر معلم هزینه می کنند. در واقع معلم ها دقیقه ای ۶ هزار و ۶۰۰ تومان الی ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان جهت تدریس پول دریافت می کنند.

اما به طور مجموع بسته به شهرت افراد این هزینه ها تفاوت دارد. معلم شخصی کنکور از حداقل ۱۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان جهت خانواده های دارای فرزندان کنکوری هزینه دربردارد.»

واژه های کلیدی: میلیون | دریافت | فرزندان | دانش آموزان کنکوری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog